Kolik stojí Displio?

Najděte ten perfektní plán

Zvolte roční plán a získejte 1 měsíc ZDARMA!

Basic

Zdarma
 • Neomezenou knihovnu a správu obrázků, zvuků a videí
 • Přístup k bezplatným fotobankám
 • Editor tvorby rozvržení displejů
 • Sledování aktuálního obsahu na displejích
 • Základní widgety zdarma (počasí, Instagram, ...)

Professional

249

Měsíčně

 • Reporty přehrávání jednotlivých displejů
 • Pokročilé plánování obsahu
 • Plánování zvukových souborů
 • Editor nahraných fotografií
 • Vnořené playlisty
 • Načítání obsahu v playlistech dle štítků

2 a více displejů?

+149

/ displej

Přehrávač na 1 displej je zdarma.

Jestliže spravujete více displejů, poplatek je za každý displej.

 • Přechodové efekty na obrázky
 • Přehrávání videa
 • Přehrávání zvuku
 • Zpracování a zobrazení vytvořeného vlastního rozvržení

Basic

Zdarma
 • Neomezenou knihovnu a správu obrázků, zvuků a videí
 • Přístup k bezplatným fotobankám
 • Editor tvorby rozvržení displejů
 • Sledování aktuálního obsahu na displejích
 • Základní widgety zdarma (počasí, Instagram, ...)

Professional

2739

Ročně

 • Reporty přehrávání jednotlivých displejů
 • Pokročilé plánování obsahu
 • Plánování zvukových souborů
 • Editor nahraných fotografií
 • Vnořené playlisty
 • Načítání obsahu v playlistech dle štítků

2 a více displejů?

+1639

/ displej

Přehrávač na 1 displej je zdarma.

Jestliže spravujete více displejů, poplatek je za každý displej.

 • Přechodové efekty na obrázky
 • Přehrávání videa
 • Přehrávání zvuku
 • Zpracování a zobrazení vytvořeného vlastního rozvržení

Všechny uvedené ceny jsou v Kč bez DPH.

image image
Obsah plánů
Basic Professional
Neomezené úložiště vlastních obrázků, videií a zvukových souborů
Štítky
V aplikaci Displio máte možnost nastavovat štítky na jednotlivé kreativy, playlisty a displeje. Pro lepší přehlednost následná možná filtrace dle takto zvolených štítků, které jsou dostupné v rámci celého workspace.
Přehrávání obrázků, videií, URL adres
Efekty mezi jednotlivými screeny v playlistu
Neomezený počet uživatelů v rámci workspace
Multifaktor přihlášení
Možnost si aktivovat multifaktor přihlášení - při každém přihlášení do aplikace bude vyžadován unikátní kód vygenerován např. aplikací Google Authenticator.
Zvukový soubor na pozadí playlistu
Přehrávání zvukového souboru na pozadí přehrávaného playlistu.
Monitoring displejů
Umožňuje zjistit, které displeje jsou online a které offline. Pokud se displej přepne do režimu offline, uvidíte čas, kdy byl naposledy aktivní.
Upozornění na vypnutí displeje e-mailem
Jakmile Displio zjistí, že displej je neaktivní, tak na přednastavenou e-mailovou adresu bude odesláno upozornění o jeho neaktivitě. Za neaktivitu se považuje také výpadek internetového připojení.
Sledování aktuálního obsahu na displejích
V rámci správy displejů máte možnost si zobrazit aktuální obsah, který se zrovna na displeji zobrazuje.
Přístup k obsahu bezplatných fotobank
V rámci aplikace Displio možnost vyhledávat a automaticky importovat obsah z bezplatných fotobank (např. Pexels).
Offline režim displeje
Jestliže na straně displeje dojde k výpadku připojení k internetu, tak poslední stažený obsah se zobrazuje stále a nedojde k přerušení. Přehrávač poté kontroluje, zda je již připojení k dispozici a po obnovení spojení si z Displia stáhne aktualizaci.
Instalace aplikací z marketplace
Možnost instalace aplikací z marketplace. V marketplace naleznete aplikace vytvořené jak vývojáři Displia, tak externími tvůrci. Některé aplikace mohou být zpozplatněné nad rámec poplatků za Displio.
Emergency alert
Pro každý displej je možné nastavit tzv. emergency alert. Tento emergency alert se následně zobrazí ve chvíli, kdy je aktivován z dashboardu Displia pro daný workspace. Emergency alert je možné aktivovat na celý workspace nebo podle konkrétních štítků.
Webhook pro emergency alert
Jestliže v prostorách, kde se nachází displej již máte zařízení na případnou evakuaci osob apod., tak je možné tyto aplikace propojit. Displio vygeneruje URL adresu a v případě, že bude tato URL adresa zavolána externím systémem, tak automaticky aktivuje emergency alert pro nastavené displeje.
Android media player
Displio aplikace pro zařízení s OS Android, která nabízí rozšířené možnosti oproti zobrazování obsahu v běžném webovém prohlížeči.
Technická podpora
Pokud si s něčím v Displiu nebudete vědět rady, tak není třeba zoufat a to ani v případě, pokud využíváte bezplatný plán. Všech zákazníků si vážíme a jsme vám plně k dispozici a připraveni vám pomoci na e-mailu nebo telefonu.
Plánování playlistů
Vnořené playlisty
Při tvorbě playlistu místo vkládané kreativy je možné vložit již existující playlist.
Vynucení multifaktor přihlášení na workspace
Jako vlastník workspace můžete nastavit, aby všichni přizvaní uživatelé do workspace měli nastaveno multifaktorové přihlašování.
Nahrávání 4K obsahu
Upozornění na vypnutí displeje SMS zprávou (max. 1 / hodinu / displej)
Jakmile Displio zjistí, že displej je neaktivní, tak na přednastavené telefonní číslo bude odesláno upozornění o jeho neaktivitě. Za neaktivitu se považuje také výpadek internetového připojení.
Reporty displejů
Sestavení reportu pro jednotlivé displeje, kolikrát a jak dlouho se zobrazovaly jednotlivé kreativy (obrázek, video, URL adresa). Skvělé pro reklamní společnosti, které potřebují vytvářet zprávy o zobrazení obsahu.
Nahrávání a použití vlastních fontů
Možnost nahrát do aplikace vlastní font, který je možné použít v rámci editoru a tvorby kreativy pro displej.
Otázky spokojenosti
Jestliže chcete sledovat spokojenost vašich zákazníků, tak si můžete vytvořit otázky spokojenosti s přednastavenými odpovědmi. Tato otázka se poté jako kreativa může zobrazovat přes Displio přehrávač např. na tabletu. Reporty z odpovědí poté naleznete v Displiu a 1x měsíčně jsou zasílány na e-mail.
Video wall
Rozdělení obrazu do několika displejů a vytvoření tzv. video stěny.
API
Předávání dat do Displia pomocí API.

Všechny plány zahrnují

Přehrávače

Plnohodnotné přehrávače jak pro OS Android, tak pro webový prohlížeč se vždy postarají o to, že vámi nastavený obsah se bude zobrazovat korektně.

Widgety

Zobrazte užitečné informace v reálném čase a obsah bohatý na média pouhými několika kliknutími. Přidejte na své obrazovky novinky, aktualizace počasí, datové panely a další.

Návrhy

Vyberte si z desítek profesionálně navržených šablon digital signage připravených k použití, které maximalizují zapojení a pokrývají všechna odvětví.

Podpora

Spolehněte se na naše odborníky na zákaznické a technické podpoře. Jsme připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a zajistit, aby Displio fungovalo na 110%.

image image image
FAQ

Často kladené otázky

Ano, Displio nabízí bezplatný plán nazvaný Basic, který je a vždy bude zdarma. Tento plán vám umožňuje spravovat a ovládat jeden displej prostřednictvím aplikace. Nicméně, pokud plánujete spravovat 2 nebo více displejů pomocí Displia, platí se za každý displej dle ceníku. Používání aplikace bez poplatků tedy závisí na počtu displejů, které chcete spravovat.

Ano, Displio nabízí bezplatnou zkušební verzi, která vám umožňuje vyzkoušet si funkcionalitu a možnosti aplikace. Tato zkušební verze zahrnuje plán Basic, který je vždy zdarma a umožňuje spravovat jeden displej. Důležité je, že doba, kdy je plán Basic zdarma, není časově omezená. Pokud si přejete spravovat více než jeden displej, platí se za každý další displej bez ohledu na zvolený plán.

Ne, pro správu více displejů není nutné mít aktivovaný plán Professional. Displio nabízí plán Basic, který je vždy zdarma. Bez ohledu na zvolený plán můžete spravovat libovolný počet displejů, avšak pokud si aktivujete více než 1, tak se za každý displej platí dle ceníku. Plán Professional přináší jiné výhody a rozšířenou funkcionalitu aplikace, ale není povinný pro správu více displejů.

Nemusíte si přikupovat podporu, protože je zahrnuta v každém plánu bez ohledu na počet displejů. Každý zákazník je pro nás prioritou a poskytujeme podporu prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Pokud budete mít jakékoli dotazy, připomínky nebo problémy, můžete se na nás kdykoli obrátit a rádi vám pomůžeme.

Ne, pro plán Basic není nutné vložit platební kartu. Plán Basic je vždy zdarma a není vyžadováno poskytnutí informací o platební kartě. Můžete si jednoduše vytvořit účet a začít používat displio pro správu vašeho jednoho displeje bez nutnosti poskytovat platební údaje.

Přijímáme platby za Displio pomocí platební karty formou měsíčního nebo ročního předplatného. Platba je automaticky strhávána na následující platební období a faktura je doručena na váš e-mail. Pokud však preferujete platbu bankovním převodem, je to také možné, avšak v takovém případě je nutné kontaktovat naši technickou podporu, která vám poskytne další informace a řeší specifické požadavky týkající se platby.

Pokud přestanete využívat některé displeje, na konci každého platebního období bude proveden automatický přepočet a fakturace se provede pouze za aktivní displeje. To znamená, že se strhne částka pouze za displeje, které jsou stále aktivní a využívány. Neaktivní displeje lze jednoduše vypnout a nebudou vám za ně účtovány žádné poplatky na další období.

Pokud zrušíte své předplatné, vaše data zůstanou v Displiu uložena, pokud nepožádáte o jejich vymazání. I když již nebudete mít aktivní přístup k plným funkcím a správě displejů prostřednictvím Displia, vaše data zůstanou v systému zachována. To znamená, že pokud se v budoucnu rozhodnete znovu využít služby Displia a obnovit své předplatné, budete mít stále přístup k vašim datům a informacím, které jste ve svém účtu Displio ponechali. Nicméně, je důležité si uvědomit, že pokud budete chtít smazat svá data z Displia, je třeba požádat o jejich vymazání.

Displio neposkytuje omezení v počtu displejů, které můžete spravovat na svém účtu. Aplikace Displio je navržena tak, aby umožňovala správu neomezeného množství displejů na jednom účtu. To znamená, že můžete přidávat a spravovat libovolný počet displejů, které potřebujete, a to bez jakýchkoli limitů. Bez ohledu na velikost vašeho projektu či počet displejů, Displio vám umožňuje svobodně rozšiřovat a spravovat vaše digitální displeje.

Začněte s aplikací Displio!

Odemkněte sílu digital signage s naším snadným,

profesionálním a cenově dostupným řešením.

Pojďme tvořit! count-shape count-shape count-shape